Imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
8 oC

Ogromna sensacja w Ustce. W sobotę Bryza Sztutowo zagra o awans do Ekstraklasy!!!

1 sierpnia 2014, 12:04
Do wielkiej sensacji doszło podczas turnieju barażowego o awans do Ekstraklasy Piłki Nożnej Plażowej, który dziś rozpoczął się na plaży w Ustce. Bryza Sztutowo najpierw pokonała Sport Pub Rapid Lublin 6-5, mimo, że w 3 tercji to drużyna z Lublina prowadziła już 5-1. Jednak w ostatniej tercji sztutowska drużyna pokazała charakter  i doprowadziła do remisu, a tuż przed końcem meczu zdobyła zwycięską bramkę. W drugim meczu Bryza przegrała z drużyną AZS SAN Łódź 0-6. W ostatnim meczu drużyna z Łodzi wygrała z Lublinem i dzięki temu Bryza Sztutowo w sobotę o godz. 13:00 rozegra mecz, którego stawką będzie awans do Ekstraklasy. Jeszcze dziś poznamy przeciwnika. Transmisję LIVE będzie można obejrzeć na stronie www.imprezylive.pl