Sztutowo
11 oC
poniedziałek, 22 października 2018
Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa
11 oC

Zebranie wiejskie sołectwa Łaszka

27 lutego 2017, 10:00
Zebranie wiejskie sołectwa Łaszka
Sołtys wsi Łaszka zaprasza mieszkańców sołectwa na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 4 marca 2017 r. (sobota) o godz. 10.00 w Świetlicy w Łaszce. W rozwinięciu szczegółowy program.

Tematyka zebrania:

1. Otwarcie zebrania wiejskiego.

2. Wnioski i zapytania z zakresu spraw związanych z melioracją na terenie Sołectwa Łaszka – odpowiedzi udzielać będzie przedstawiciel Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych Oddział w Nowym Dworze Gdański.

3. Sprawozdanie z działalności Sołtysa za 2016 r.

4. Sprawy różne.

5. Zakończenie zebrania wiejskiego.

 

Sołtys Wsi Łaszka
Teodozja Jachimczyk


Czytaj także:

Komentarze (2):

Cos sie potok wiadomosci zacial, czy zebranie sie odbylo i jakie sa jego rezultaty, postulaty i co sie dzieje z apelem do powiatowki w sprawie remontu drog. Wspierajmy Todzie naszymi glosami, kazdy jest na wage przyszlego sukcesu. Badzmy aktywni gdyz wkrotce kolejny sezon letni a u nas nic sie nie zmienia.

~zyggi (niezalogowany) / 15.03.2017, 22:45
zyggi głosy nasze to nic. Trzeba pisac pisma do Dróg, Powiatu, Województwa, Marszałka!!!!! Mogą być maile - są tak samoważne.

~stary (niezalogowany) / 16.03.2017, 07:48
Dodajesz komentarz jako niezalogowany. Możesz się zalogować i dodać komentarz ze swojego konta

Sztutowo.com nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze nie dotyczące tematu artykułu, zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane
Reklama | Kontakt

© Sztutowo.com 2011-2018 Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie możliwe po uzyskaniu zgody autora.